Historia

Firma DOMILAS została założona w 1990 roku i od samego początku stawiała sobie za cel dostarczanie na rynek produktów wykonanych z naturalnego drewna o najwyższej jakości.

DOMILAS jest przykładem wzorowej firmy rodzinnej, której członkowie współpracując ze sobą dążą do wspólnie obranego celu. Założycielem firmy jest Ryszard Pękala, który obecnie wspierany jest przez dwóch synów sprawujących szczegółowy nadzór nad całym przedsięwzięciem.

Początkowo cała produkcja opierała się na zamówieniach indywidualnych, dzięki którym firma mogła unowocześnić park maszynowy i wdrożyć najnowsze technologie do procesu produkcji. Zakupiono suszarnię do drewna, oprzyrządowanie do produkcji okien jednoramowych w systemie DJ-68, oprzyrządowanie do produkcji drzwi, pompę do malowania w systemie AIRCOAT oraz samochody transportowe.

Dzięki tym posunięciom DOMILAS zwiększył swoją produkcję oraz zatrudnił nowych wykwalifikowanych pracowników, których umiejętności i wiedza każdego dnia w znacznym stopniu przyczyniają się do rozkwitu firmy.

Obecnie firma weszła na ścieżkę intensywnego rozwoju. Dobiega do końca budowa nowego zakładu, który powstaje w Królowej Woli koło Spały. Z dnia na dzień poszerza się grono punktów sprzedaży firmy i różnorodność oferowanych produktów.

Już niedługo DOMILAS planuje kupno nowych maszyn i zwiększenie produkcji, aby w jak najkrótszym czasie realizować zamówienia ciągle narastającej rzeszy klientów.

 

Czy wiesz że?

Dotyczące montażu i użytkowania

  • Bezpośrednio po montażu drzwi, należy je zabezpieczyć przed wyłamaniem przez wiatr za pomocą odboju dolnego bądź samozamykacza.
  • Podczas użytkowania musimy pamiętać aby zwierzęta domowe nie drapały powłoki lakierniczej.
  • Nad drzwiami powinno zamontować się zadaszenie ( min 50 cm).
    Więcej…

Nasze realizacje


Realizacja: MAXIGRAF